Agent ubezpieczeniowy (4.2.2) - i nowa promocja na kwiecień! Opublikowany: 19.04.2021

W dniach 19 - 25 kwietnia 2021 r., skorzystaj z promocji - 45% na szablon Agent ubezpieczeniowy (4.2.2). Całą stronę możesz zobaczyć pod tym linkiem: https://weboon.pl/szablony/sz422/sz422/

Za pomocą zakładki Wybierz szablon, możesz kupić dowolny zakodowany i responsywny layout strony www dla swojej firmy i za pomocą systemu cms, do którego otrzymasz dostęp - zmienić go w stronę www o tematyce dopasowanej do twojej działalności. Wybierając szablon w weboon sugeruj się układem elementów na stronie główniej. Jeśli podoba ci się np. szablon restauracji, w każdej chwili możesz go dostosować, np. do branży medycznej. Tej zmiany dokonasz dzięki edycji zdjęć i treści na stronie www. Możesz sam zdecydować od początku do końca, jak Twoja strona internetowa będzie wyglądać, bez konieczności konsultacji z programistą.

Jeżeli jednak masz masę zdjęć, treści i pomysłów, ale nie wiesz, jak dokonać modyfikacji szablonu? Być może rozpoczynasz swój biznes i brakuje Ci materiałów branżowych? Na te pytania od razu znamy odpowiedź. Skorzystaj z usługi D Faktor. Na czym dokładnie polega? Na początku wybierasz interesujący szablon, potem zamawiasz usługę D Faktor i przesyłasz do nas odpowiednie materiały, które chcesz zamieścić na swojej stronie www (jeżeli jesteś w ich posiadaniu). Grafik zajmie się dostosowaniem szablonu do Twoich potrzeb, a przed uruchomieniem w Internecie twój nowy wizerunek graficzny zostanie przekazany do twojej akceptacji.

Podsumowując, D Faktor to najprostszy sposób, aby wejść w posiadanie w pełni spersonalizowanej i niepowtarzalnej strony www.

Oferta/Aktualności

W promocyjnej cenie otrzymasz stronę www opartą o szablon Agent ubezpieczeniowy, który zawiera:

  • wersję RDW - Dostosowaną do urządzeń mobilnych
  • pakiet uruchomienia i instalacji strony www na serwerze
  • serwer 5 GB na pierwszy rok wliczony w cenę
  • system edycji treści (CMS) z panelem w języku polskim
  • certyfikat SSL Let's Encrypt

W tym szablonie otrzymasz 10 tematycznych ekstra bannerów! Oglądając wersję demo, przesuń myszką po bannerze głównym, aby zobaczyć inne propozycje, z których możesz skorzystać! Przykłady banerów zamieściliśmy również w galerii poniżej. Do szablonu możesz wstawić zdjęcia, podzielić ofertę na segmenty, dodawać na bieżąco aktualności oraz informacje na temat twojej firmy. Dodasz również dane kontaktowe, godziny otwarcia oraz mapę Google z wyznaczaniem trasy dojazdu.

W celu uzyskania szczegółów na temat promocji lub szablonu, zadzwoń do nas lub napisz maila. Stronę www możesz zamówić online za pomocą przycisku "wybierz" pod miniaturą szablonu. Aktualnie do wyboru mamy dwa warianty oferty: płatność jednorazowa za stronę www lub płatność jednorazowa w opcji z D Faktorem. Szczegóły obu wariantów znajdziesz w naszym cenniku.

Jeśli chcesz zobaczyć więcej naszych szablonów, przejdź do zakładki wybierz szablon: https://weboon.pl/pl/wybierz-szablon/. Do wyboru ponad 50 gotowych stron www z różnych branży. Jeśli nie posiadasz własnej domeny albo hostingu - nic się nie martw. Możesz wszystko mieć u nas!

Promocja na szablon tygodnia nie łączy się z innymi rabatami. Promocja nie dotyczy innych szablonów. Akcja trwa od 19.04.2021 do 25.04.2021r.