Zobacz film, aby przekonać się na czym polega dostosowanie szablonu do Twojej branży! 

 

 

D Faktor (jego nazwa wzięła się od angielskiego słowa difference, czyli różnica) to usługa dostosowania szablonu do twojej branży przez naszą firmę. Jak już wiecie, za pomocą zakładki Wybierz szablon, możecie kupić dowolny layout strony internetowej. Możecie np. kupić szablon dla restauracji i za pomocą systemu cms, do którego otrzymujecie dostęp - zmienić go w stronę www o tematyce medycznej. Tej zmiany dokonacie dzięki edycji zdjęć i treści na stronie www.

Jeżeli jednak macie masę zdjęć, treści i pomysłów i nie wiecie, jak dokonać transformacji szablonu albo właśnie rozpoczynacie swój biznes i brak wam materiałów branżowych - możecie rozważyć skorzystanie z opcji D Faktor. Na czym dokładnie to polega? Najpierw wybieracie interesujący was layout, potem zamawiacie usługę D Faktor i przesyłacie do nas materiały, które chcielibyście zamieścić na swojej stronie www (jeżeli takie posiadacie). My zajmiemy się dostosowaniem szablonu do waszych potrzeb, a przed uruchomieniem w Internecie przedstawimy Wam projekt graficzny do akceptacji lub przekazania swoich uwag. D Faktor to najprostszy sposób na posiadanie w pełni indywidualnej i niepowtarzalnej strony www w niskiej cenie! 

 

D Faktor, zobacz spektakularne możliwości metamorfozy szablonu! [nowy film]

 

 

Co zyskujesz dzięki usłudze D Faktor? 

  1. Niepowtarzalną stronę www. Drugiej takiej w sieci nie znajdziesz!
  2. Wsparcie profesjonalnego grafika. Twoje materiały przed wstawieniem na stronę www zostaną odpowiednio dobrane i obrobione. 
  3. Oszczędność czasu. Szablon z D Faktorem praktycznie ogranicza do minimum twoje zaangażowanie w proces tworzenia strony www. Ty w tym czasie możesz zająć się rozwojem swojej firmy. 
  4. Możliwość dodatkowych modyfikacji. Jedną z dużych zalet D Faktora jest możliwość kolorystycznego dostosowania strony www, np. do kolorystyki twojego logo. 
  5. Pełną kontrolę. Nigdy nie kupujesz kota w worku. Jak już wiecie, każdy nasz szablon ma wersję demonstracyjną. Oznacza to, że zawsze przed zakupem możecie sprawdzić, jakie funkcje będzie miała wasza nowa strona internetowa. Do tego z D Faktorem możecie zobaczyć jej wygląd przed startem, a wszystko w przystępnej cenie. 
  6. Pomoc w trudnych przypadkach. D Faktor jest usługą odpowiednią także dla przedsiębiorców, którzy chcą wymienić swoją starą stronę www na nową. Często nie wiecie, w jaki sposób przenieść materiały ze starej strony na nową - a my wam w tym pomożemy. 
  7. Oszczędność pieniędzy. Wiele firm na rynku świadczy usługi tanich stron internetowych opartych o tzw. template instalowany na darmowym oprogramowaniu. Dzięki temu, że wszystkie motywy jak i system cms są naszego autorstwa - możemy po prostu robić to taniej! 

nastartup z d faktorem

dostosowanie szablonu D Faktor miner

dostosowanie szablonu D Faktor rafit

dostosowanie szablonu D Faktor forumultus

 

Jeżeli jesteś zainteresowany stroną www w pakiecie z D Faktorem, mamy dla ciebie dobrą informację! Kupując pakiet D Faktor, otrzymasz pakiet wstawienia treści - 10 stron treści A4 GRATIS !!! 

 

Zamawiam