Serwer Zamówienia Płatności Domeny CMS

Czy potrzebuję dodatkowo hostingu do strony?

Nie. Konto hostingowe dla twojej nowej strony jest wliczone w cenę! 

Czy mogę posiadać pocztę firmową? 

Tak. Bezpłatnie, w ramach subskrypcji w licencji abonamentowej stworzymy dla ciebie 2 konta firmowe! Decydując się na licencję samodzielną, otrzymujesz dostęp do swojego serwera i dzięki temu możesz tworzyć dowolną ilość kont pocztowych. 

Na jak długo trzeba podpisać umowę? 

Z nami nie musisz wiązać się żadną umową oraz nie obowiązują cię okresy wypowiedzenia. Możesz samodzielnie zdecydować na jak długo potrzebujesz strony internetowej i w dowolnym momencie zrezygnować z subskrypcji albo zamienić starą stronę na nową.

W jaki sposób mogę zrezygnować z usługi?

W zasadzie nie musisz nic robić. Możesz wysłać do nas wiadomość z prośbą o usunięcie twojej strony z Internetu lub przestać opłacać subskrypcję. Wtedy twoja strona po 14 dniach zostanie wyłączona automatycznie. 

Czy moje dane podawane w formularzu są bezpieczne?

Twoje dane są całkowicie bezpieczne! Nasza strona posiada certyfikat bezpieczeństwa – protokół HTTPS. Wystarczy, że spojrzysz na adres strony znajdujący się w przeglądarce. Zaczyna się on od „HTPPS” co świadczy o tym, że strona jest odpowiednio chroniona. Z takich certyfikatów korzystają np. banki czy domy maklerskie, a zatem masz pewność najwyższego standardu ochrony twoich danych.

W jaki sposób mogę dokonać zamówienia?

Zamówienia możesz dokonać online za pomocą prostego formularza, który znajdziesz tutaj lub dzwoniąc na naszą infolinię. Nasz konsultant przeprowadzi cię przez cały proces i pomoże dokonać wyboru.

 

Czy wystawiacie faktury VAT?

Tak. Jesteśmy płatnikiem podatku VAT. Za każdy opłacony okres subskrypcji otrzymasz fakturę VAT w formie elektronicznej. W celu otrzymywania faktur papierowych skontaktuj się z nami.

Czy otrzymam zwrot pieniędzy jeżeli wasz produkt nie spełni moich oczekiwań? 

Tak. Jeżeli nie będziesz zadowolony z naszego produktu (z jakiegokolwiek powodu), w ciągu 14 dni od aktywowania pierwszej subskrybcji, możesz po prostu zrezygnować, a my zwrócimy ci pieniądze. Polityka zwrotów nie dotyczy usług realizowanych w płatności jednorazowej, m.in. zamówionych domen, usługi D Faktor oraz wstawienia treści. Te usługi realizujemy na Twoje indywidualne zamówienie, więc prosimy o podejmowanie przemyślanych decyzji. 

W jaki sposób mogę dokonać płatności za stronę www? 

Decydując się na zakup strony www możesz skorzystać z następujących metod płatności:

  • płatność za pomocą Przelewy 24 (zostaniesz automatycznie przekierowany do bramki płatności)
  • przelew tradycyjny (dane do wykonania tego przelewu znajdziesz w mailowym podsumowaniu zamówienia)
  • Poczta Polska - zamówienie możesz opłacić także w dowolnej placówce pocztowej 
  • gotówką w siedzibie firmy - nasze biuro znajduje się w Kielcach, możesz po prostu do nas wpaść!

 

Jakie są zasady płatności za domenę? 

Domeny rozliczane są w cyklach rocznych. Przed końcem każdego okresu abonamentowego na twój adres mailowy zostanie wysłana faktura proforma. Jeżeli nie chcesz przedłużać ważności swojej domeny, po prostu nie opłacaj tej faktury. Brak domeny spowoduje automatyczne wyłączenie twojej strony internetowej. Jeżeli jednak chcesz zachować swój adres internetowy wystarczy, że opłacisz proformę. Po zaksięgowaniu opłaty zostanie wystawiona faktura księgowa. 

W jaki sposób mogę zamówić domenę?

Domenę zamówisz korzystając z drugiego kroku formularza zamówienia o nazwie "adres strony". Będąc w tym miejscu zaznacz opcję "chcę kupić domenę", a następnie wyszukaj interesującą cię nazwę.

Jak sprawdzę dostępność domeny w formularzu zamówienia? 

W drugim kroku formularza zamówienia ("adres strony") zaznacz pole "Chcę kupić domenę" i wpisz interesującą cię nazwę. Po kilku chwilach otrzymasz listę dostępnych domen. Zielony komunikat "dostępna" będzie oznaczał, że możesz kupić wybraną domenę. Czerwony komunikat "niedostępna" będzie oznaczał, że wybranej domeny nie można kupić.

Czy system CMS do obsługi strony posiada jakieś ograniczenia co do ilości tworzonych podstron, dodawanych produktów czy wpisów na blogu?

Nie. Abonament nie limituje liczby dodawanych podstron, produktów czy artykułów. Możesz przeznaczyć całą powierzchnię serwera na wypełnianie twojej nowej strony materiałami.