Zbuduj z nami swoją markę redukując przy tym koszty IT!

W weboon oferujemy strony internetowe w trzech wariantach cenowych. Każdy z wariantów kończy się uruchomieniem strony www na wybranym adresie bez pomocy programisty oraz bez znajomości IT. Przeczytaj poniżej, co oferujemy w każdym z pakietów. 

oferta webbon pakiety

Pakiet 1

- własna strona www zgodna ze wzorem zaprojektowanym przez profesjonalistów 

Przejrzyj listę dostępnych szablonów za pomocą przycisku "zobacz demo", znajdującego się pod miniaturą każdego szablonu. Wybierz układ, który Cię inspiruje. Dokonaj zamówienia online. Wybrany przez ciebie szablon uruchomimy w 24 godziny. Przekażemy Ci dane dostępowe do systemu CMS, za pomocą którego wymienisz treści, zdjęcia i logo, a tym samym spersonalizujesz stronę na potrzeby twojej firmy. W ramach realizacji otrzymujesz nie tylko dostęp do systemu zarządzania stroną www, ale także dostęp do konta hostingowego, który na przykład posłuży ci do utworzenia firmowych skrzynek pocztowych. 

Pamiętaj, nie jesteśmy kreatorem. Po złożeniu zamówienia, nie będziesz musiał konfigurować strony www, tak aby uzyskała wygląd wskazany na wersji demo! Ten wygląd konfigurujemy za ciebie. Samodzielnie, za pomocą systemu CMS wymienisz treści i zdjęcia na stronie www, tak aby reprezentowały twoją firmę. Nie będziesz musiał także instalować strony na serwerze. Tę instalację przeprowadzamy za ciebie. 

System CMS służący do obsługi strony www jest w języku polskim. Jego intuicyjna budowa sprawi, że będzie jednym z twoich ulubionych narzędzi. Dodatkowo - lifetime - świadczymy pomoc w obsłudze tego systemu telefonicznie oraz za pomocą e-mail. 

Na koniec odpowiadamy jeszcze na kilka pytań, które często nam zadajecie: 

  • system CMS umożliwia dodanie mapy Google z lokalizacją twojej firmy 
  • na stronie www można wywołać formularz kontaktowy 
  • system posiada wbudowane funkcje do obsługi RODO
  • system można zintegrować z Google Analytics 
  • strona www nadaje się do pozycjonowania 
  • do strony www można wstawić logo swojej firmy
  • system posiada wbudowaną bibliotekę mediów, dzięki której na stronie wyświetlisz własne zdjęcia, wideo czy pdf
  • nazwy zakładek mogą ulegać zmianie (można dodawać nowe / edytować obecne) 
  • można wymieniać dane kontaktowe 

Pakiet 2 -

strona www ze wstawionymi treściami 

Wszystko z Pakietu 1 + wstawienie treści przez administratora. Ten pakiet uwzględnia wstawienie treści do wybranego szablonu. Treści do swojej nowej strony www możesz napisać w dowolnym edytorze tekstowym (np. Microsoft Word, Google Docs czy OpenOffice). Taki dokument powinien zawierać maksymalnie 10 stron pisanych fontem w rozmiarze 14 punktów. Z przygotowanego dokumentu nie twórz pliku pdf. Nie ma takiej potrzeby. Dokument wyślij do nas e-mailem, a my zajmiemy się wstawieniem przygotowanych treści do strony www.

Jeśli wśród treści mają znaleźć się zdjęcia (np. realizacje, biuro), możesz załączyć je do wiadomości e-mail, udostępnić nam dysk Google albo skorzystać z darmowej wersji serwisu do przesyłania plików https://wetransfer.com/ 

Brak własnych zdjęć nie jest przeszkodą do uruchomienia strony www! Możesz skorzystać z zasobów jednej z baz zdjęć umożliwiających ich komercyjne użycie, na przykład:

Jeżeli jednak masz już formową stronę www i chciałbyś przenieść z niej treści do nowej strony www, wystarczy że prześlesz nam link do tej strony www, a my zajmiemy się resztą! 

Pakiet 3 - 

pełna personalizacja zgodnie z twoją wizją 

Wszystko z Pakietu 1 i Pakietu 2 + D Faktor, czyli graficzne dostosowanie szablonu do branży. Ponieważ D Faktor opisaliśmy dokładnie tutaj >> - to wspomnimy tylko, że to zlecenie prac graficznych, które sprawia różnicę: 

dostosowanie szablonu D Faktor miner

 

W tym pakiecie uruchomimy i zainstalujemy wybraną stronę www, dostosujemy ją graficznie, a także wstawimy treści (10 stron tekstu w rozmiarze 14 punktów).