O nas

Jesteśmy liderem w dziedzinie doradztwa ubezpieczeniowego w Polsce. Skupiamy ofertę ponad 30 Towarzystw Ubezpieczeniowych w jednym miejscu co czyni nas jedną z najlepiej zaopatrzonych agencji ubezpieczeniowych w skali kraju. Nasi doradcy już w kilka minut bezpłatnie porównują dostępne na rynku polisy i pomagają wybrać tę najkorzystniejsze ubezpieczenie komunikacyjne, ubezpieczenie domu lub mieszkania, ubezpieczenie podróży czy ubezpieczenie na życie.

 

 

Jesteśmy jedną z najczęściej wybieranych nagradzanych firm ubezpieczeniowych w regionie. Znaleźliśmy się w niewielkim gronie firm, które w swoich działaniach myślą przede wszystkim o kliencie i jego potrzebach. Wg ostatnich badań konsumenckich wskaźnik zadowolenia ze współpracy z naszą firmą wyniósł aż 96% co jest naszym powodem do dumy.

 

Aktualności

  • Ubezpieczenia w podróży

   Wybierając się w podróż zawsze zabieramy ze sobą najpotrzebniejsze rzeczy. Aby chronić nasz bagaż, polecamy przed wyjazdem zabezpieczyć się przed niepotrzebnymi kosztami w przypadku jego utraty, wykupując ubezpieczenie bagażu. 

  • Ubezpieczenie auta

   Oferujemy kompleksowe, bardzo atrakcyjne pakiety ubezpieczeń z paletą dodatkowych świadczeń. Ubezpieczenia wykupione w naszej firmie to gwarancja najlepszej oferty na rynku! Wieloletnia współpraca z firmami ubezpieczeniowymi pozwala nam wynegocjować dla Państwa najlepsze warunki.

  • Ubezpieczenie domu

   Nasze pakiety dla rodziny to nie tylko ubezpieczenie domu i mieszkania. To oferty dla tych, którzy poszukują solidnej ochrony majątku, sfery życia prywatnego oraz zdrowia.