Nasz Ośrodek Szkolenia Kierowców to jedna z najprężniej funkcjonujących szkół, oferujących kompleksowy kurs prawa jazdy.

Prowadzimy dwa rodzaje kursów prawa jazdy – popołudniowe w tygodniu i weekendowe, po których nasi kursanci bez problemu zdają egzamin państwowy i otrzymują upragniony dokument.

Każdemu, kto czuje się niepewnie na drodze i chciałby poćwiczyć najtrudniejsze manewry, proponujemy jazdy doszkalające na ulicach Kielc i okolic. Doskonale znamy specyfikę prowadzenia kursów nauki jazdy, dlatego każdy nasz uczeń może liczyć na bardzo konkretną i praktyczną dawkę wiedzy.

Po kursach w naszej szkole nauki jazdy pewnie wyjadą Państwo na drogę, doskonale zareagują w niespodziewanych sytuacjach i zapomną o stresie za kółkiem.

Głównym obszarem, gdzie prowadzimy kursy, są Kielce. Staramy się, aby nauka jazdy, którą proponujemy zawierała solidne, rzetelne i przydatne w rzeczywistych sytuacjach rady i informacje. Naszą dewizą jest łączenie wieloletniego doświadczenia i wielkiej pasji, co pozwala nam zdobyć zaufanie oraz zadowolenie klientów.

Staramy się stale obserwować potrzeby naszych kursantów oraz wychodzić naprzeciw ich oczekiwaniom, dlatego przygotowaliśmy bardzo bogatą ofertę kursów nauki jazdy i jazd doszkalających. Gwarantujemy, że błyskawicznie i w dogodnym terminie zdołacie Państwo przyswoić wiedzę teoretyczną i praktyczną, umożliwiającą uzyskanie dokumentu uprawniającego do poruszania się po drogach.

Nasza szkoła nauki jazdy w Gdańsku proponuje kursy podstawowe oraz rozszerzone. W skład każdego kursu wchodzą:

  • wykłady teoretyczne
  • jazdy praktyczne
  • kurs udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej
  • ewentualne jazdy doszkalające

Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego kursanta uplasowaliśmy się w czołówce najlepszych ośrodków nauki jazdy w Kielcach. Pomagamy zdobyć prawo jazdy każdemu!

Wszystkich zainteresowanych podjęciem kursu w naszej szkole lub skorzystania z oferty jazd doszkalających, prosimy o kontakt z naszym biurem. Serdecznie zapraszamy!