Firma Deweloper funkcjonuje na rynku od 2015 roku. Głównym celem firmy jest realizacja inwestycji mieszkaniowych na terenie województwa. 
Członkami zarządu firmy deweloper są osoby posiadające wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej oraz mieszkaniowej:

Jacek Anonim - prezes firmy działającej na ternie całego kraju od 12 lat, specjalizującej się w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym, współpracującej od wielu lat z takimi firmami jak: HDMI Sp. z o.o, FPS Sp. zo.o, Doom Development, Majster sp. z o.o, Wafel Service Sp. z o.o, Juwenalis Sp. z o.o, Bemowo-Police Inwestment, Fort Kamieniowo, Tinde Sp. z o.o, Realitics Menagemant Sp. z o.o, VOLUMEN Realty Estate Sp. z o.o, Arkanoid Development, Pawel Sp. z o.o, Piri-Piri Tech-Bud.

Jacek Anonim - wiceprezes firmy "Łucz-Bud", osoba z ponad 25 - letnim doświadczeniem w branży budowlanej, posiadająca uprawnienia budowlane, współautor sukcesów firmy takich jak: Gazele Biznesu w latach 2007, 2008 i 2009, Nagrody Roku 2007 SARP i wielu innych.

Jacek Anonim - współwłaściciel firmy elektrycznej  działającej na terenie województwa świętokrzyskie, która specjalizuje się na rynku usług elektroenergetycznych osiągając sukcesy w usługach w zakresie elektroenergetyki, telekomunikacji i instalacji elektrycznych o charakterze specjalistycznym dla wielu kontrahentów instytucjonalnych i prywatnych.