Budowa

Marzysz o własnym domu? Z jednej strony budowa to marzenie życia, z drugiej strony duże wyzwanie. Na pewno myśisz "jakie to skomplikowane? jak pogodzę budowę z obowiązkami? Jaki będzie koszt budowy? Jak przebrnąć przez biurokratyczne formalności?"  Dziesiątki innych pytań pojawiają się w głowie...

I tu mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Tym wszystkim możemy zająć się my. Lata doświadczeń, ponad 400 zadowolonych klientów, daje pewność, że współpraca z naszą firmą to najlepszy wybór!

Budowa domów z nami to przyjemność. Pomagamy w doborze projektu, załatwiamy wszelkie formalności jak: pozwolenie na budowę, przyłącza oraz odbiór budynku. Zależy nam na Twoim komforcie, więc od początku budowy domu dedykujemy opiekuna, który zajmie się koordynowaniem wszystkich spraw związanych z budową oraz zapewnia aktualną informację o postępach prac. Konsultuje także rozwiązania "technicznych" i jest do Twojej dyspozycji 7 dni w tygodniu w godzinach 9.00-20.00.

Wybór projektu to także nie problem. Proponujemy Ci kilka wariantów doboru projektu:

  •  Bezpłatne doradztwo w wyborze projektu
  •  Adaptacje, zmiany, rozbudowy gotowych projektów
  •  Zaprojektowanie indywidualnego projektu w cenie gotowych projektów

 

Gdy będziesz już miał wybrany projekt wycenimy go dla Ciebie bezpłatnie.

Dla Twojego komfortu nie pobieramy zaliczek. Należności za wykonaną pracę pobieramy po wykonaniu określonego etapu budowy domu np.  fundamentów.

Chętnie podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem i wiedzą na temat budowy domów, a nasi eksperci odpowiedzą na wszelkie pytania. Skontaktuj się z nami!